عضویت در تیم نویسندگان

این بخش برای آن دسته از افرادی تهیه شده که قصددارند به عضویت تیم نویسندگان سایت تخصصی جی.آی.اس درآمده و مطالب خود را با بقیه به اشتراک بگذارند. فرآیند مشارکت در سایت بسیار ساده است:180a28ead9030b21815324432441042f

  1. در سه پست اول، کاربر مطلب خود را با هماهنگی مدیر فنی سایت و به نام خود کاربر در سایت تخصصی جی.آی.اس منتشر می سازد.
  2. پس از طی این مرحله و آشنایی کاربر با نحوه ارسال مطالب در سایت، به کاربر یک نام کاربری و رمز عبور تخصیص داده خواهد شد. از آن پس، فرد رسما به یکی از نویسندگان سایت تبدیل شده و می تواند در هر زمان به ارسال مطلب اقدام نماید.

توجه:

  • موضوع مطالب ارسال شده باید با موضوع سایت همخوانی داشته باشد. این بدین معناست که مطالب ارسالی می تواند در موضوع جی.آی.اس (GIS) و کاربردهای آن در رشته های مختلف، سنجش از دور (Remote Sensing)، نقشه برداری و … به طور کلی هر موضوع مرتبط با اطلاعات مکانی و جغرافیایی باشد. th
  • با توجه به رویکرد سایت در آموزش و گسترش استفاده از اطلاعات مکانی، اولویت در انتشار مطالب با مطالب آموزشی است.
  • کپی مطالب از وبلاگ ها و وب سایت های فارسی دیگر به هر نحوی ممنوع است، اما ترجمه مطالب از منابع غیرفارسی، چه اینترنتی و چه غیر اینترنتی، جایز است.
  • فعالیت در این بخش کاملا رایگان بوده و هیچ محدودیتی ندارد.
  • ارجاع به مطالب منتشره در سایت توسط فرد در رزومه شخصی وی بلامانع است.
  • بدیهی است که نویسندگانی که فعالیت بیشتری داشته باشند در برخورداری از امتیازات سایت تخصصی جی.آی.اس (مواردی از قبیل امکان تدریس، مشاوره و انجام پروژه های تحقیقاتی و استفاده از منابع مالی خاص سایت) اولویت بالاتری خواهند داشت.
  • ارسال پروژه های انجام شده در مقاطع مختلف تحصیلی بلامانع است.
  • نکته ویژه: دوستانی که قصد دارند در سایت همکاری داشته باشند اما فرصت یا امکان انتشار مطالب را برطبق قواعد سایت ندارند می توانند از امکان ارسال مطلب استفاده کنند.

برای مشارکت در سایت می توانید از طریق فرم زیر یا پست الکترونیکی authors@GISTech.ir آمادگی خود را اعلام نمایید.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

زمینه های تخصصی:

جی.آی.اس (GIS)سنجش از دورنقشه برداری

کاربرد جی.آی.اس (GIS) در :
محیط زیستمهندسی آب و هیدرولوژیشهرسازی ومدیریت شهریزمین شناسیمنابع طبیعیکشاورزیصنعتعلوم انسانیموارد دیگر (لطفا در متن پیام ذکر نمایید)

عنوان

پیام شما