اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط جی ای اس با تربیت دینی و اسلامی
نویسنده پیام
yosefi آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 38
ارسال: #1
ارتباط جی ای اس با تربیت دینی و اسلامی
آیا کسی از دوستان بابت ارتباط جی ای اس با حوزه تربیت مقاله یا کتاب و یا تحقیقی سراغ دارد ؟
این گونه توضیح بدم که فرض کنید می خواهید مناطقی از شهر را مورد  ارزیابی و پتانسیل سنجی نمایید تا جهت فعالیت و اجرای کارهای تربیتی اقدام نمایید . به فرض لایه های مرتبط می تواند مناطقی با ویژگی های ذیل باشد : برخورداری از سرانه آموزشی مناسب - سرانه سلامت مناسب - سرانه تفریحی مناسب - سرانه ورزشی مناسب - کاربری اراضی - مناطق جرم خیز - درآمد و طبقه اجتماعی - قومیت - ادیان - پایگاه اجتماعی خانواده  - سرانه مذهبی مناسب و ... مسلما امکان کار تربیتی در این مناطق بر روی گروههای سنی خاص مناسب تر خواهد بود . امیدوارم ذهنتان را آماده کرده باشم . حال من به دنبال رفرنسی هستم که اولا بتواند شاخص های موثر دیگر را توضیح دهد و ثانیا چگونگی ارتباط و gis ready آنرا بیان نماید . حتی نظریات شما دوستان راهگشا خواهد بود . باید عنوان کنم که این تحقیق یا پژوهش نمونه داخلی و حتی خارجی ندارد لااقل اینطور که اینجانب جستجو نموده ام .

۲۸-۷-۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
javadadabi آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #2
RE: ارتباط جی ای اس با تربیت دینی و اسلامی
سلام
دقیقا در مورد این مسئله موضوعی رو ندیدم.اما در مورد بررسی روابط جرم و جنایت در سطح شهر قبلا انجام شده
یکی از اساتید هستند که در رابطه با همین موضوع کار کردن،اگر مایل بودید امیدورام بتونم مقاله و نتایج کار رو ازشون بگیرم.
۲۸-۷-۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ عصر
علوی آنلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #3
توضیحاتتون خیلی خوب بود.
اول که عنوان رو دیدم تعجب کردم اما بعد که توضیحاتتون رو خوندم یادم اومد که قبلا توی منابعم یه همچین چیزی رو دیده بودم. 
یک کتاب انگلیسی هست که من نخوندمش اما فکر کنم چیزای خوبی در رابطه با موضوع شما پیدا بشه. از اون دست کتاب هایی که از روی مجموعه مقالات مرتبط با یک موضوع تهیه میشن.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar  ISLAMIC AREA STUDIES WITH GEOGRAPHICAL INFORMATION SYSTEMS.part1.rar (اندازه: 4 MB / تعداد دفعات دریافت: 50)
.rar  ISLAMIC AREA STUDIES WITH GEOGRAPHICAL INFORMATION SYSTEMS.part2.rar (اندازه: 4 MB / تعداد دفعات دریافت: 48)
.rar  ISLAMIC AREA STUDIES WITH GEOGRAPHICAL INFORMATION SYSTEMS.part3.rar (اندازه: 139.2 KB / تعداد دفعات دریافت: 48)

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۹-۷-۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : javadadabi(+1)
yosefi آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #4
سلام
از همه دوستانی که نظر دادند و راهنمایی کردند متشکر و ممنون هستم . امیدوارم بتوانیم  با دغدغه های جدید در ارتباط با مشکلات روز جامعه و ارتباط آن با علوم جدید ، گره ای هر چند کوچک از جامعه را باز نماییم .

۲۹-۷-۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان