اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش اطلاعات و افزایش توانایی در استفاده از Arc GIS
نویسنده پیام
هستی آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 3
ارسال: #1
افزایش اطلاعات و افزایش توانایی در استفاده از Arc GIS
با سلام
من با ارک جی آی اس در دانشگاه آشنا شدم و الان با آرک مپ میتونم کار کنم اما میدونم با توجه به عظمت این نرم افزار به اندازه قطره ای از دریا اطلاعات دارم. میخوام اطلاعات و مهارت کار با این نرم افزار رو افزایش بدم و علاوه با ارک مپ با سایر قسمت ها هم بتونم کار کنم دوستان اگر کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم بگید برای شروع پیشرفت در کارم باید از کجا شروع کنم؟ فقط بگم با توجه به استان محل زندگیم امکان شرکت در کلاسهای جی آی اس رو ندارم یعنی اصلا دوره آموزشی ای در این زمینه برگزار نمیشه.ضمنا کتابهای Using Arcmap/Using ArcToolbox , Using ArcCatalog v روهم اگر دارید ممنون میشم برای استفاده بنده و سایر دوستان در سایت آپلود کنید. با تشکر از همکاری شما

۲۷-۶-۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مهدی مرادی آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 5
ارسال: #2
RE: افزایش اطلاعات و افزایش توانایی در استفاده از Arc GIS
باسلام
در ارتباط با آموزش و یادگیری هر نرم افزاری بهترین راه کار با نرم افزار به صورت پروژه ای هستش. مخصوصا اینکه این نرم افزار که دریایی هست. باید به صورت پروژه ای که در ارتباط با فیلد کاری شما هست کار کنید. تا بهتر و مفهومی یاد بگیرید.

۲۹-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ صبح
هستی آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 3
ارسال: #3
با سلام دوست عزیز آقای مرادی ممنون از پاسختون.فرمایشتون کاملا متین و درسته. اما متاسفانه من در هیچ اورگانی مشغول به کار نیستم و خودم هم از این جهت که نکنه نتونم کار رو بخوبی انجام بدم هیچ پروژه ای رو قبول نمی کنم، با اینکه شاید با اطمینان بتونم بگم به آرک مپ اشراف خیلی خوبی دارم اما ترس از خراب شدن کار مانع کار کردن من شده.
۳۰-۶-۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ عصر
somayeh آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 19
ارسال: #4
سلام هستی جان
شما باید هرچی در زمینه gis یاد گرفتین در قالب پروژه به کار بگیرید و گرنه امکان فراموشی مطلب وجود داره و از طرفی وقتی در محیط کار باشید دستورات و نکات بیشتری از این نرم افزار یاد میگیرید و هم اینکه اگه مشکلی پیش بیاد بلاخره کسی هست که شما رو راهنمایی کنه. از طرفی این این امکان وجود نداره که شما همه قسمت های نرم افزار در مدت کم یاد بگیرید و حتی ممکنه یادگیری تمام اکستنشن ها به کار شما نیاد بسته به فیلد کاریتون باید ببینید کدوم اکستنشن ها رو باید تسلط بیشتری داشته باشید. دوست عزیزم به گفته خودتون  تسلط زیادی به arcmap دارید پس نگران نباشید مطمئن باشین که از عهده انجام پروژه ها بر میاد از پروژ های ساده و کوچیک شروع کنید. ضمن اینکه این سایت و انجمن مطالب آموزشی بسیار  مفیدی ارائه میده و برای شما هم این امکان هست که به محض اینکه به مشکلی برخورد کردید در انجمن مطرح کنید و جواب بگیرین. موفق باشید
۳۱-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ صبح
 اعتبار داده شده توسط : ادمین(+1)
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان