اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب رشته
نویسنده پیام
mohammadpitok آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 2
ارسال: #1
انتخاب رشته
دوستان سلام.
من از دانشجویان رشته ی شهرسازی دانشگاه شیراز هستم.از اونجا که این رشته بیشتر رشته ی مهندسی برداشت خیابانی هست تا ی رشته ی مهندسی و علاقه فوق العاده زیادی که من به rsوgis و کلا مباحث پیرامون gis دارم و علاوه بر این بازار کار خوبی که داره میخوام ارشد gis و rs بخونم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید من رو هم برای تصمیمی که گرفتم و هم منابع ارشدش با توجه به این که مباحث و واحدهای پاس شده ی جورایی ربطی به gis و rs نداره( علارقم کاربرد زیادش در مباحث شهری و مدیریت شهری)!!!!!!!

۱۰-۸-۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mousavi آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 140
ارسال: #2
RE: انتخاب رشته
دوست عزیز مطمئنید بازار کار خوبی داره؟ بازار کار GIS تقریبا اشباع شده. یک کارشناس GIS حقوق بالایی نداره و همیشه باید منتظر این باشه که پروژه نمام نشه و بیکار نباشه. در GIS همیشه باید به روز باشید و همیشه مطالعه و عمل کنید. استراحت معنا نداره. خوتونو برای هر کاری حتی کار اپراتوری word و excel آماده کنید .در عین حال باید برنامه نویسی و مباحث پایگاه داده رو خوب بلد باشید تا بلکه پروژه ای بهتون معرفی بشه که بتونید انجام بدید.
در عین اینکه برای انتخاب شغلتون علاقه رو در نظر میگیرید نیاز جامعه و سمت و سویی که این شغل در آینده داره رو هم در نظر بگیرید.

نظرات و پیشنهادات شما یاری رسان ما و دوستانتان خواهد بود

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۸-۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ صبح، توسط mousavi.)
۱۱-۸-۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ صبح
mohammadpitok آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #3
بله مهندس حرف شما کاملا درسته.ولی تمام رشته ها همین وضعیت رو دارند و شهرسازی از همش بدتره!!! پس آدم بهتره که بره دنباله اون بده که بهش لااقل علاقه داره!در مورد این که گفتید تو gis باید به روز باشی دقیقا این از جذابیت های gis هست و برنامه نویسی از اون جذابتر!در مورد بازار کار به نظرم بین بد و بدتر انتخابgis  منطقی تر هست! بازم ممنون بابت پاسخی که داده شد.
راستی ی سوال! من تو دفترچه انتخاب رشته اصلا اسمی از gis&rs دانشگاه شهید بهشتی ندیدم!!!دلیلش چیه؟!

۱۱-۸-۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ عصر
mousavi آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 140
ارسال: #4
دوست عزیز. این جذابیت ها تا یه سنی باهاتون هست . از یه زمانی به بعد وقت نمیکنید که همیشه به روز باشید . رشته ای رو انتخاب کنید که از دهه 30 زندگی به بعد بتونید بهتر زندگی کنید . من خودم به شخصه عاشق GIS هستم. کارم و تفریحم GIS ولی ای کاش کسی به من میگفت حسابداری بخونم.

موفق باشید 

نظرات و پیشنهادات شما یاری رسان ما و دوستانتان خواهد بود

۱۱-۸-۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ عصر
mohammadpitok آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #5
بله مهندس این حرف شما کاملا درسته و ی جورایی درکش میکنم...ولی منم کاملا عاشق gis شدم ی جورایی و کاریش هم نمیتونم بکنمتصویر: images/smilies/sad.gifبازم ممنون مهندس بابت راهنمایی.
در مورد gis&rs دانشگاه شهید بهشتی اطلاعی ندارید آقای مهندس؟

اصلا کدوم دانشگاههای دولتی میگیره؟

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۸-۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ عصر، توسط mohammadpitok.)
۱۱-۸-۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ عصر
mohammadpitok آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #6
???

۱۱-۸-۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ عصر
za_ka69@yahoo.com آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #7
با سلام
یعنی آینده کاری نداره ؟؟
من رتبم تو ارشد امسال169 شده میخواستم دوباره واسه سال بعد بخونم
رشته لیسانسم جغرافیا وبرنامه ریزی روستایی بوده.
لطفا راهنمایی بکنید که من چکار کنم؟
۵-۴-۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ صبح
nava81 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 4
ارسال: #8
با سلام/ بستگی به هدفتون داره/ اگه دنبال استخدام دولتی هستید شاید تو شهرهای کوچیک جا باشه ولی جاهای بزرگتر دیگه عملا پر شده و حتی افراد غیر مرتبط جا رو گرفتن(البته بدون داشتن رابطه عرض میکنم شرایط رو)
بخش خصوصی هم میخوای کار کنید , خیلی مدرک مهم نیست( نه اینکه مهم نباشه) بلکه اینکه شما بتونی چه کاری برای اون شرکت انجام بدی و چه مشکلی رو براشون حل کنی بیشتر مورد توجه هستش/
در نهایتم خودتون میدونید که آیا ارزش داره یک سال بشینید تو خونه و و مطالعه کنید یا نه

۹-۴-۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ صبح
 اعتبار داده شده توسط : علوی(+1)
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان