اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقاضای راهنمایی برای ایجاد نقشه جدید با خروجی eps
نویسنده پیام
emy.sob آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
Information تقاضای راهنمایی برای ایجاد نقشه جدید با خروجی eps
سلام به دوستان
من روی یک مدل محیط زیستی کار کردم روی کاربری زمین خروجی چندین تا نقشه داشتم که به صورت jpg ذخیره کردم حالا مقاله ای نوشتم و فرستام ادیتور ازم خواست تمام تصاویر با فرمت قابل ادیت یعنی [size=12pt]Excel, EPS, Ai, PS, JNB, OPJ  باشه.. خوشبختانه من همه ی نقشه هامو تونستم توی جی ای اس بیارم و در خروجی با فرمت esp ذخیره کنم و ادیتور پذیرفت غیر از نقشه معرفی منطقه.. که الان مدتیه درگیرشم.. چون از اول با نقشه کاربری و تصاویر ماهواره ای در محیط فتوشاپ درستش کردم و نمی دونم توی جی ای اس این نقشه معرفی منطقه رو چه جور می تونم درست کنم.. به شدت هم نیاز به راهنمایی دارم چون زمان محدودی برای ویرایش بهم دادن و باید هر چی سریعتر بفرستمش
توی فتوشاپ فرمتش و تبدیل به eps کردم اما قبول نکردن و گفتن قابل ادیت نیست حالا من نمی دونم فرقش چیه وقتی فرمت همونه! فقط می دونم باید از جی ای اس درستش کنم و خروجی بگیرم...

در پایین شکل معرفی منطقم پیوست شده.. لطفا راهنماییم کنین ..

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۴-۳-۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
یوسفی آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 87
ارسال: #2
RE: تقاضای راهنمایی برای ایجاد نقشه جدید با خروجی eps
شما برای این کار می توانید با استفاده از از ابزار editor قسمت های نقشه را ترسیم کنید  یا اینکه از طریق ابزار arcscan می توانید آن را به لایه وکتوری تبدیل کنید و سپس خروجی مورد نظر خود را بگیرید
۴-۳-۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ عصر
emy.sob آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #3
سلام جناب یوسفی ممنون میشم بیشتر توضیح بدین یعنی با جزییات..
الان از طریق ارک اسکن سعی می کنم لایه یا همون عکس معرفی منطقمو ادد کنم و به وکتور تبدیل کنم.. و بعدش در خروجی به فرمت مورد نظرم ذخیره کنم..
منظور شما این بود؟؟

۵-۳-۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ عصر
یوسفی آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 87
ارسال: #4
بله - البته تصویر شما باید بصورت 1 و 0 در بیاد یعنی بصورت سیاه و سفید باشه تا arcscan فعال بشه - راه دیگر هم اینه که شما یک shp فایل ایجاد کنید و همزمان تصویر را نیز به arc map اضافه کنید و سپس با استفاده از ابزار editor شروع به ترسیم قسمت های مختلف نقشه تون کنید
۵-۳-۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ عصر
 اعتبار داده شده توسط : ادمین(+1)
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان