اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیمات لازم برای Feature Edit
نویسنده پیام
zigorat_gis آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
تنظیمات لازم برای Feature Edit
سلام . از داده هایی که در اس کیو ال سرور 2012 ذخیره شدن، یک فیچر سرویس روی ارک جی ای اس سرور 10.2 پابلیش کردم. 
می خوام در یک اپلیکیشن که با سیلورلایت نوشتم، دیتا رو ادیت کنم. ادیت روی اپلیکیشن انجام می شه. اما روی دیتای موجود در دیتا بیس ذخیره نمی شه (با وجودی که سیو می کنم). تا جایی که فهمیدم یکسری تنظیمات باید روی دیتا بیس و ارک جی ای اس سرور انجام بشه (مثل  register as version  و ...). سوالم اینه که این تنظیمات دقیقا چی هستن  و چه طور انجام می شن؟ از چه رفرنسی می تونم این تنظیمات یاد بگیرم؟

۲۲-۸-۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mousavi آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 140
ارسال: #2
RE: تنظیمات لازم برای Feature Edit
سلام . مشکل شما مربوط به مبحث SDE هست .  register as version  وقتی استفاده میشه که قراره شما به یک لایه که در SDE ذخیره هست قابلیت editبدید . روی لایه در catalog  راست کلیک کنید و register as version  رو انتخاب کنید .
مبحث version ها در sde یک مبحث مهم در مدیریت به روز رسانی و ویرایش داده ها است . شما با ورژن های مختلف میتونید دسترسی های خاصی رو به کاربران مختلف بدید. مثلا کاربر x یک ورژن به نام a دارد که کار های ویرایشی رو در آن ورژن انجام میدهد نه در ورژن اصلی (default) . بنابراین اگر ویرایشی صورت بگیره بر روی لایه اصلی ذخیره نمیشه و بر روی ورژن a ذخیره شده . سپس شما به عنوان ادمین نتایج ویرایش ورژن a رو میبیند و اگر مورد تایید بود به ورژن اصلی منتقل میکنید .مدیریت ورژن ها مبحث جداگانه ای است که باید مطالعه کنید و در عمل انجام بدید تا بتونید به خوبی ازش استفاده کنید 

نظرات و پیشنهادات شما یاری رسان ما و دوستانتان خواهد بود

۲۲-۸-۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ عصر
saba1648 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #3
RE: تنظیمات لازم برای Feature Edit
سلام دوست گرامی، بحثی در اواخر سال 2014 از سوی شرکت Esri مطرح شد که برخی موارد از جمله توسعه برنامه سازی با Silverlight , Flex را پشتیبانی نمیکند ، شاید مشکل اصلی از این بابت پیش آمده باشد!

۱۰-۱-۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ صبح
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان