اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای دکترای جی ای اس
نویسنده پیام
تنسیم آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 12
ارسال: #1
درخواست راهنمایی برای دکترای جی ای اس
 دوستان سلام
من ارشد فرسایش خاک دارم. موضوع پایان نامه ام هم به طور مستقیم به جی ای اس مربوط نمیشه. تصمیم به شرکت در آزمون دکترای gis (گروه جغرافیا) امسال را دارم.
الان 1.مشغول مقاله نویسی هستم.
1.1 با استفاده از داده های مقاله ام
.1.2. نتایج پروژه هایی که کار کردم    

2. و گواهینامه اجرای یک کارگاه آشنایی با gis  در دانشگاه فنی و مهندسی و شبکه بهداشت
3. گواهی تدریس gis در موسسه خانه عمران ,و تدریس دروس دیگر در دانشگاه ها.
 4.دو تا گواهی انجام پروژه مرتبط به gis, یکی برای یک شرکت پیمانکار و دیگری برای شبکه بهداشت.
5. به علاوه یه علاقه بسیار بسیار زیاد به این رشته.
حالا با ای اوضاعی که فقط دانشگاه تهران 3 الی 4 نفری رو می گیره
من چقدر شانس دارم؟

چه چیزایی در این فرصت باقیمانده به cv ام اضافه کنم
واسه آزمون جزوات چه استادایی  مهم هستند؟

بگذارید و بگذرید،ببینید و دل مبندید،چشم بیاندازید و دل مبازید،که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت.
امام علی (ع)
۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
sanjesh_88 آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 60
ارسال: #2
RE: درخواست راهنمایی برای دکترای جی ای اس
در دانشگاه های داخل (حداقل دانشگاه تهران ) داشتن مقاله مخصوصا در رشته سنجش از دور و GIs خیلی مهم است و اگر شما مقاله ISI داشته باشید شانستون خیلی بیشتر است و بعد از آن مقاله علمی پژوهشی
با توجه به اینکه ظرفیت دکتری این رشته 3 نفر روزانه است پس قبول شدن کمی سخت می شود و نیاز به تلاش بیشتری دارد و چون خود بچه های دانشگاه تهران  دارای رزومه های خیلی سنگینی هستند سعی کنید مقالاتتون رو زودتر پابلیش کنید این گواهی هایی که گفتید بعد از داشتن مقاله و کتاب و ... اهمیت پیدا می کنند همچنین داشتن رزومه ی و مقالات سنجش از دوری دارای امتیاز بیشتری می باشد چون این رشته فعلا دارای دکتری در گرایش سنجش از دور می باشد
برای کنکور هم باید سعی کنید جزوات و کتاب های دکتر علوی پناه را بخوانید ( لازم است بگم که با وجود خود بچه های سنجش از دور دانشگاه تهران و سایر دانشگاه ها  و همچنین روی آوردن بچه های فنی به کنکور این رشته رقابت کمی سخت شده است  و باید تلاش بیشتری انجام دهید )
شانس مهم نیست مهم اراده و تلاش و پشتکار  فرد و توکل به خداست که انشان را به موفقیت می رسانه ( یعنی همه از شانس مساوی بخوردار هستند و این بستگی به خد طرف دارد)

امیدوارم موفق باشید

۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ عصر
تنسیم آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 12
ارسال: #3
ممنونم از توضیحاتتون.
این جزوات دکتر علوی پناه رو چطوری تهیه کنم...
اونجا انتشاراتی داره که بتونم مکاتبه کنم برام بفرستن...  هرچند که ازمون وزن کمی رو در قبولی داره ... ولی به هر حال باید رو رتبه خوب هم فکر کنم..
مدرسان شریف هم واسه این رشته هیچ خدماتی نمیده! شما خودتون در همین رشته تحصیل کردین؟ 

بگذارید و بگذرید،ببینید و دل مبندید،چشم بیاندازید و دل مبازید،که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت.
امام علی (ع)
۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ عصر
alireza20 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #4
سلام دوست عزیز من خودم  دانشجوی ارشد رشته سنجش از دور دانشگاه تهران هستم 
کتاب های دکتر رو می تونید از انتشارات دانشگاه تهران تهیه کنید چهار تا کتابم بیشتر نیست 
انتشارات دانشگاه تهران شماره 2 میدان انقلاب هستش
ایشا... موفق باشید
۱۶-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ صبح
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان