اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی: عدم تطابق مختصات نقشه و گوگل مپ در map server
نویسنده پیام
9112770227 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
درخواست راهنمایی: عدم تطابق مختصات نقشه و گوگل مپ در map server
سلام دوستان 
من یک مپ سرور با برنامه autodesk studio درست کردم و لایه های sdf ام رو توی اون راه انداختم که این لایه ها با موفقیت روی یک سایت آفلاین بارگذاری میشه...مشکل من اینه که وقتی میخوام این لایه ها رو روی نقشه گوگل نمایش بدم و بهش مختصات میدم سر از الجزایر در میارم در صورتی که این نقشه ها برای یک شهر ایرانه؟؟؟؟؟ تمام مختصات ، زون و ... رو دقیق میدم و اشکال از اونها نیست!!!!!
 خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه؟؟؟

۳-۶-۱۳۹۴ ۰۹:۳۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
یوسفی آنلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 87
ارسال: #2
RE: درخواست راهنمایی: عدم تطابق مختصات نقشه و گوگل مپ در map server
سلام
شما باید یک نقطه مشترک بین نقشه گوگل و نقشه مربوطه مشخص کنید دو تا راهکار دارید 1 - مختصات نقطه مشخص شده را در روی نقشه گوگل مشخص کنید و سپس این مختصات را بر روی فایل های sdf خود پیاده کنید 2 - نقطه مربوطه را در نقشه گوگل مشخص کنید و سپس آن را به نرم افزار autodesk بیارید و سپس لایه های sdf خود را به نقطه مربوطه انتقال بدهید
۳-۶-۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ صبح
9112770227 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #3
من مختصات نقطه مو دارم ولی چطوری به نقشه گوگل جوینش کنم؟؟؟؟راه خاصی داره؟؟ من هر جور تغییرش دادم بازم سر از الجزایر در اوردم؟؟

۳-۶-۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ عصر
یوسفی آنلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 87
ارسال: #4
با استفاده از مختصات نقطه ، نقطه مربوطه را ترسیم کنید و سپس نقشه خودتون را با استفاده از ابزار move ان را به نقطه مربوطه انتقال بدهید- یا می توانید از گوگل ارث استفاده کنید بطوری که یک قسمت از نقشه را در گوگل ارث پیدا کرده و آن را ترسیم کنید و سپس با arcgis انتقال داده و به فرمت dwg دراورده و در محیط نرم افزار autocad map 3d فایل sdf خود را با استفاده از ابزار move به خط ترسم شده انتقال بدهید و سپس save کنید و بدین طریق نقشه شما در گوگل مپ در موقعیت صحیح خود قرار می گیرد
۳-۶-۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان