اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمای و همین طور فایل با فورمت cga.
نویسنده پیام
archman آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
درخواست راهنمای و همین طور فایل با فورمت cga.
سلام عزیزان دل
من پیشاپیش عذر خواهی میکنم اگه مطلب رو در جای نامناسبی پست کردم، و اگه مکانش مناسب نیست از ادمین عزیز میخوام که تایپیک من رو منتقل کنه "من تازه وارد "
دوستان من در زمینه ی گرافیک کامپیوتر تخصص دارم و جدیدا از نرم افزار سیتی انجین برای ایجاد شهر برای فضای اطراف کارم استفاده میکنم ، ولی کمی با این نرم افزار مشکل دارم و از شما  دوستان تقاضا دارم که آموزش فارسی در حد ساختن و تنظیم ات  شهر به من معرفی کنید
یک عکس برای شما آپلود کردم که چنتا سوال از این عکس دارم اگه زحمت بکشید و با صبرو حوصله پاسخ منو بدید واقعا سپاس گذار میشم
[تصویر:  0012new.jpg]
1: چطور با سیتی انجین انقدر تنوع متریالی و تنوع ساختمانی  ایجاد کنم؟یا در واقع چطور به سیتی انجین عکس" یا به تعبیری متریال" نما های ساختمان های  مختلفی رو معرفی کنم غیر از اون لایبرری خودش
2: چطور تراکم ساختمان ها رو زیاد کنم " البته بلدم ولی کمی حرفه ی تر"
3: برای ساخت شهر نیاز به یک فایل هست با فرمت cga. که من فقط یک عدد ازش دارم و اونم هم فایل دیفالت خود نرم افزاره! چطور این فایل رو بدست بیارم؟ جای سراغ دارید که برم دانلود کنم این فایل رو؟ یا خودتون دارید و به برادر کوچیکتون بدین؟
کاری رو که خدمتتون نشون دادم یکی از دوستان زده ولی متسفانه هیچ راهنمایی در موردش نمیکنه و من از شما میخوام که یک کمکی به من بکنید
در زمن من نمیخوام به صورت تخصصی با این نرم افزار کار کنم یا برنامه نویسی پیتون رو انجام بدم، فقط چند حالت مختلف برای  ایجاد شهر لازم دارم

پیشاپیش سپاسگذارم

۲۴-۴-۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
archman آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #2
RE: درخواست راهنمای و همین طور فایل با فورمت cga.
تصویر: images/smilies/angel.gif
۲۵-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان