اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک
نویسنده پیام
shahram آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 16
ارسال: #1
درخواست کمک
با سلام خدمت دوستان گرامی
من میخوام برای یه جایی (مثلاً آتشنشانی) یه سامانه طراحی کنم که به وسیله اون با تماس تلفن از سوی منزل مسکونی در یک نقشه شخص اپراتور هم موقعیت منزل مسکونی و هم بهترین مسیر رو خودکار نشون بده. با استفاده از نتورک آنایز برخی کارها رو میشه انجام داد اما میدونم به برنامه نویسی احتیاج داره. اما اینکه چه زبانی و چه نرم افزارهایی رو من نمیدونم. لطفا اگه جزوه یا کتابی در این زمینه دارید برام بذارید. یا اینکه یه راهنمایی که بشه خودم اونو دنبالش کنم.

۱-۵-۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
یوسفی آنلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 87
ارسال: #2
RE: درخواست کمک
دوست عزیز این مقاله در رابطه با راه اندازی سیستم جی ای اس در بخش آمبولانس است فکر می کنم به درد تون بخوره که در رابطه با نمایش موقعیت فرد تماس گیرنده با موبایل و بکارگیری تکنولوژیهای چون GIS/GSM/GPS و طراحی بانک اطلاعاتی AMS برای بخش اورژانس مطرح شده است و من اون را تا حدودی مطالعه کردم و قرار بود یک پروژه ای شبیه به این در بخش اورژانس راه اندازی کنیم - البته بد نیست یک نگاهی هم به دستگاه های مگافورس المان از جمله دستگاه رهیاب T50 که نمایندگی آن در تهران در موقعیت  - پارک وی - برج مشکی است  هست کسب اطلاعات کنید که بنده یک زمانی قرار بود از این دستگاه ها برای بخش اورژانس همدان تهیه کنم که کنسل شد - حجم مقاله زیاد هست لذا قابل بارگذاری نیست آدرس ایمیلتان را بفرستید تا برایتان ایمیل کنم- یا اگر راهی هست که بتوان آن را آپلود کرد تا سایر دوستان نیز  از این مقاله در صورت نیاز بتوانند استفاده کنند- ادمین عزیز اگر راهکاری هست لطفا ارائه دهید
۱-۵-۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
shahram آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #3
خیلی ممنونم از لطفتان
ایمیل بنده
geographymedical20@gmail.com

اگر هم امکانش نبود شما میتونید اونو تکه تکه کنید به این صورت که با نرم افزار WinRar حجم های کم مثلا 5 مگ رو براش انتخاب کنید و سپس آپلودش کنید.

۱-۵-۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
یوسفی آنلاین
مدیر انجمن

ارسال: #4
 این هم مقاله درخواستی شما

فایل‌(های) پیوست شده
.rar  Ambulance management system using GIS.part3.rar (اندازه: 2.61 MB / تعداد دفعات دریافت: 30)
۱-۵-۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ عصر
shahram آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #5
متاسفانه فایل خراب شده ببخشید شما منظورتون این فایلی که من گذاشتم؟

https://www.academia.edu/4659608/Ambulan..._using_GIS

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۵-۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ عصر، توسط shahram.)
۱-۵-۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ عصر
یوسفی آنلاین
مدیر انجمن

ارسال: #6
بله همون مقاله است
۱-۵-۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان