اعلانات انجمن

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست Esri Wpf Runtime SDK
نویسنده پیام
mehdi.hamin آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 4
ارسال: #1
در خواست Esri Wpf Runtime SDK
سلام به همه دوستان
من نیاز به WPF Runtime SDK دارم. این SDK در سایت Esri به  صورت رایگان وجود داره ولی به خاطر اینکه کشور ما تحریمه نمیشه دانلود کنم. وقتی هم با Proxy  وارد می شم بازم به ثبت نام من پاسخ داده نمیشه.
کسی از اعضای محترم هست که تو سایت Esri یک Account داشته باشه بتونه دانلودش کنه یا یه لینک بده تا بتونم بگیرمش.
متشکرم.

۱۸-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
MNaderi آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 48
ارسال: #2
RE: در خواست Esri Wpf Runtime SDK
اگر برای آموزش میخواین و تازه قصد دارین شروع کنین به نظر من  بهتره از سیلورلایت و WPF  استفاده نکنین 
فکر میکنم تو نقشه راه ESRI   این دو جایی ندارند
برای Runtime من تا حالا کرکی ندیدم و با کیجن Arc GIS هم کرک نمیشه
اگر هم واقعا میخواین کار کنین این لینک دانلود نسخه API
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ صبح، توسط MNaderi.)
۱۸-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ صبح
 اعتبار داده شده توسط : علوی(+1)
mehdi.hamin آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #3
سلام دوست عزیز ممنون از توجه شما.
برای آموزش نمی خوام ، می خوام باهاش شروع کنم ببینم چی میشه. ببینم جواب کارم رو میده یا نه.
اگه شما پیشنهادی دارید، خوشحال میشم بدونم.
۱۸-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ صبح
علوی آفلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #4
ArcGIS Runtime SDK for WPF 102
مستقیم از سایت ESRI آپلود کردم در لینک زیر:
http://www.rodfile.com/0wdtwiyw28f8

چک نکردم ببینم صحیح آپلود شده یا نه، اما حجمش که با حجمی که توی سایت ESRI زده مطابقت داره. 
لینکش برای مدت محدودی فعال هست. دانلود کردید مشکلی نداشت اطلاع بدید بقیه هم بدونن

موفق باشید

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۱-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
MNaderi آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 48
ارسال: #5
آیا این رانتایم ها قابل کرک شدن  هستند؟
من فکر میکنم فقط برای برنامه نوشتن رایگانه و اگر برنامه های نوشته شده با این رانتایم ها رو نصب کنیم نیاز به لایسنس داره  که فعلا کرک هم براش وجود نداره  درسته؟
۲۱-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ صبح
علوی آفلاین
ناظر انجمن

ارسال: #6
(۲۱-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ صبح)'MNaderi' نوشته شده توسط:  آیا این رانتایم ها قابل کرک شدن  هستند؟
من فکر میکنم فقط برای برنامه نوشتن رایگانه و اگر برنامه های نوشته شده با این رانتایم ها رو نصب کنیم نیاز به لایسنس داره  که فعلا کرک هم براش وجود نداره  درسته؟

من تا حالا دنبال این رانتایم برای استفاده نبودم. کرک رو هم ظاهرا همونطور که می گید برای این رانتایم وجود نداره یا حداقل من ندیدم.

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۱-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ عصر
mehdi.hamin آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #7
سلام - ممنون از زحمتتون.
برای Wpf runetime کرکی  درستی فعلا نیست به همین خاطر از استفاده ازwpf  منصرف شدم . حالا از ArcEngine استفاده می کنم تا حالا که موردی ایجاد نکرده برام . و اون چیزی که می خوام اینه که بتونم فقط نقشه رو نشون بدم.

یک اشکالی که باهاش برخوردم اینه که برای ویرایش FeatureClass ها در Sql Server خطای لایسنس میده همین کد ها رو در Arcmap 9.3 اجرا کردم جواب میده. (دارم با ArcEngine 10.1 کار می کنم)
بعد از یک سری جستجو فهمیدم که باید لایسنس ArcEditor داشته باشم . تو service.txt که برای لایسنس منیجر هست یه لایسنس برای ArcEditor هست. حالا نمی دونم چه جوری این مشکلو حل کنم . وقتی هم از RuntimeManager.Bind و  RuntimeManager.BindLicense استفاده می کنم فقط می شه ProductCode.Engine یا ProductCode.EngineOrDesktop اضافه کنیم . 
کسی هست که این مشکل براش پیش اومده باشده
۲۲-۳-۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ عصر
علوی آفلاین
ناظر انجمن

ارسال: #8
(۲۲-۳-۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ عصر)'mehdi.hamin' نوشته شده توسط:  سلام - ممنون از زحمتتون.
برای Wpf runetime کرکی  درستی فعلا نیست به همین خاطر از استفاده ازwpf  منصرف شدم . حالا از ArcEngine استفاده می کنم تا حالا که موردی ایجاد نکرده برام . و اون چیزی که می خوام اینه که بتونم فقط نقشه رو نشون بدم.

یک اشکالی که باهاش برخوردم اینه که برای ویرایش FeatureClass ها در Sql Server خطای لایسنس میده همین کد ها رو در Arcmap 9.3 اجرا کردم جواب میده. (دارم با ArcEngine 10.1 کار می کنم)
بعد از یک سری جستجو فهمیدم که باید لایسنس ArcEditor داشته باشم . تو service.txt که برای لایسنس منیجر هست یه لایسنس برای ArcEditor هست. حالا نمی دونم چه جوری این مشکلو حل کنم . وقتی هم از RuntimeManager.Bind و  RuntimeManager.BindLicense استفاده می کنم فقط می شه ProductCode.Engine یا ProductCode.EngineOrDesktop اضافه کنیم . 
کسی هست که این مشکل براش پیش اومده باشده

برای سوال جدید، موضوع جدید ایجاد کنید. برای نظم انجمن اینطوری بهتره.

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر

۲۲-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ عصر
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان