اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای راه اندازی WebGis
نویسنده پیام
firstline آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
Question راهنمایی برای راه اندازی WebGis
با سلام
    یک نقشه تهران دارم که یک سری نقاط بر روی آن مشخص است و اطلاعات توصیفی نیز برای آن نقاط تعریف شده است، البته این موارد در ArcGis 10.1  و دیتابیس اکسس قرار دارد.
   حالا میخوام این نقشه ها را بصورت WebGis نمایش بدهم و امکانات ابتدایی بزرگنمایی و جستجو استفاده کنم.

لطفا مراحل و نرم افزارهای مورد نیاز و ترتیب نصب برای راه اندازی WebGis را بر بستر Windows server , Arcgis server , javascript  و.. را معرفی و راهنمایی بفرمایید

با تشکر

۵-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
علوی آفلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #2
RE: راهنمایی برای راه اندازی WebGis
(۵-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ عصر)'firstline' نوشته شده توسط:  با سلام
    یک نقشه تهران دارم که یک سری نقاط بر روی آن مشخص است و اطلاعات توصیفی نیز برای آن نقاط تعریف شده است، البته این موارد در ArcGis 10.1  و دیتابیس اکسس قرار دارد.
   حالا میخوام این نقشه ها را بصورت WebGis نمایش بدهم و امکانات ابتدایی بزرگنمایی و جستجو استفاده کنم.

لطفا مراحل و نرم افزارهای مورد نیاز و ترتیب نصب برای راه اندازی WebGis را بر بستر Windows server , Arcgis server , javascript  و.. را معرفی و راهنمایی بفرمایید

با تشکر

این چیزی که شما سوال می کنید خودش یک دوره آموزشی کامل هست که نمیشه اون رو در یک ارسال بیان کرد.
به طور خلاصه: نصب ArcGIS Server، انجام تنطیمات در این نرم افزار و سپس استفاده از ArcGIS API for Javascript برای اتصال به سرور و دریافت نقشه ها هست.

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۵-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
firstline آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #3
RE: راهنمایی برای راه اندازی WebGis
با سلام

من فقط لیست برنامه ها و ترتیب نصبش رو میخواستم متوجه بشوم....تصویر: images/smilies/huh.gif

متاسفانه من نتونستم در دوره وب جی ایی اس شما شرکت کنم و وقتی تماس گرفتم اواسط دوره بود.تصویر: images/smilies/lightbulb.gif
  آیا امکان تهیه فیلم دوره وجود دارد؟

با تشکر
۶-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان