اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد استفاده از تصاویر ماهواره در WebGis
نویسنده پیام
saber_afzali آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 5
ارسال: #1
راهنمایی در مورد استفاده از تصاویر ماهواره در WebGis
با سلام. 
ضمن تشکر از مدیر سایت ....
چطور متونم از تصاویر ماهواره ای در یک WebGis  استفاده کنم.....
من WebGis یک بانک اطلاعاتی جغرافیایی  شبکه توزیع برق رو آماده کردم .الآن میخوام تصاویر ماهواره ای google map   یا هر سایت دیگه که امکانش باشه رو به صورت آنلاین در کنار این اطلاعات به عنوان یک لایه مجزا داشته باشم...
البته نحوه درج تصاویر یا نقشه های ماهواره ای رو  به عنوان یک frame  در سایت یا وبلاگ شخصی رو به صورت دستورات HTML  رو میدونم . اگر میشه از همین دستورات HTML استفاده کرد !  لطفاً مکان و نحوه استفاده از این کد ها بفرمایید...
با تشکر...

۲۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
saber_afzali آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 5
ارسال: #2
RE: راهنمایی در مورد استفاده از تصاویر ماهواره در WebGis
سلام. یعنی هیچ کس هیچی تواین زمینه نمیدونه؟تصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/angel.gif
۲۷-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ عصر
یوسفی آنلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 87
ارسال: #3
در این رابطه شما می تونید از شرکت صفارایانه اطلاعات بگیرید آدرس سایت شرکت هم تو اینترنت هست می تونید اسم شرکت را تایپ کنید این شرکت برای شهرداریها نرم افزار تخصصی به همراه سرور که تصاویر ماهواره ای و گوگل ارث هم را روی ان پیاده می کنند که بسیار جالب هست و در حال حاضر این شرکت سرور خود را در استانداری همدان برای کل شهرداریها داره پیاده می کنه که بنده هم در فرآوری لایه های جی ای اس طبق دستورالعمل این شرکت پروژه انجام میدم فرمت داده هایشان هم بصورت SDF می باشد و لایه های تهیه شده جی ای اسی که شامل طرح موجود ، طرح تفصیلی ، شبکه معابر و قیمت های منطقه ایی و ... می باشد که دقیقا روی تصویر گوگل ارث و تصویر ماهواره ای پیاده می کنند
۲۸-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ صبح
علوی آنلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #4
(۲۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ صبح)'saber_afzali' نوشته شده توسط:  با سلام. 
ضمن تشکر از مدیر سایت ....
چطور متونم از تصاویر ماهواره ای در یک WebGis  استفاده کنم.....
من WebGis یک بانک اطلاعاتی جغرافیایی  شبکه توزیع برق رو آماده کردم .الآن میخوام تصاویر ماهواره ای google map   یا هر سایت دیگه که امکانش باشه رو به صورت آنلاین در کنار این اطلاعات به عنوان یک لایه مجزا داشته باشم...
البته نحوه درج تصاویر یا نقشه های ماهواره ای رو  به عنوان یک frame  در سایت یا وبلاگ شخصی رو به صورت دستورات HTML  رو میدونم . اگر میشه از همین دستورات HTML استفاده کرد !  لطفاً مکان و نحوه استفاده از این کد ها بفرمایید...
با تشکر...

1- استفاده از نقشه های گوگل در صفحات وب از طریق Google map API امکانپذیر هست. یک نمونه آموزشی در این باره در سایت هست که میتونید با سرچ پیداش کنید.
2- کتابخانه OpenLayers هم امکان استفاده از لایه های مختلفی من جمله نقشه های گوگل رو به شما میده.
هر دو راه حل بالا مقداری برنامه نویسی جاوااسکریپت نیاز دارند.
و این که اگر لایه های مخصوص به خودتون رو دارید طبعا برروی سرور نیاز به نرم افزاری مثل MapServer یا ArcGIS Server دارید که این لایه ها رو بتونه ارائه بده.

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۸-۱۰-۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان