اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد مسائل کاری برنامه نویسی جی ای اس
نویسنده پیام
jafari_GIS آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 9
ارسال: #1
سوال در مورد مسائل کاری برنامه نویسی جی ای اس
سلام 
دوستانی که برنامه نویسی جی ای اس انجام میدن
شرکتی که براش برنامه نوسی انجام می دم از من کدی که نوشتم رو هم می خواد (و من می دونم قصدشون اینه که کم کم از من برنامه نویسی ارک ابجکتس یاد بگیرن و هر زمان تونستن از پس خودشون بر بیان من رو مرخص کنن ! ) آیا دادن برنامه ی نوشته شده منطقیه؟ یا برنامه نویس ها فایل .exe رو فقط تحویل میدن؟ (تازه کارم و بی تجربه در این جور مسائل)
۶-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
MNaderi آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 48
ارسال: #2
RE: سوال در مورد مسائل کاری برنامه نویسی جی ای اس
به نوع قرارداد شما با شرکت بستگی داره اگر این نرم افزار بطور اختصاصی برای کار در این شرکت طراحی شده میتونید باهاشون کنار بیاین ولی اگر کاربرد عمومی داره که اصلا  
اگر  قیمت سورس رو بدن فکر میکنم بازم  خوبه 
شاید این مثال زیاد با نمونه شما مطابقت نداشته باشه ولی برنامه نویسان وب  برای تحویل پروژه با سورس کد به شرکت مبلغ 3 برابر می گیرن 
ولی خوب شما سعی کنید سورس رو ندین dll/ ها رو هم کد کنین و یا از Protector ها  استفاده کنین  تا به راحتی به سورس برنامه تون دسترسی پیدا نکنن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۴-۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ صبح، توسط MNaderi.)
۶-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ عصر
 اعتبار داده شده توسط : jafari_GIS(+1) ، علوی(+1)
sanjesh_88 آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 60
ارسال: #3
سلام
سعی کنید یک جوری بپیچونیدشون یا اگر می خواهید کد بهشون بدهید یک تغییرات توش ایجاد کنید مثلا یک کم کد رو پیچیده تر کنید تا سر در آوردن از اون کد براشون یک کم سخت تر باشه
من از این کد دادن ها خاطرات بدی دارم
من خودم  پایان نامه ام یک طرح تحقیقاتی بود که این طرح رو اساتیدم گرفته بودند و داده بودند به من که هم به عنوان پایان نامه ام باشه هم اینکه طرح انجام بشه ولی وقتی که برنامه رو نوشتم و کدها را از من گرفتند و منو رو پیچشوندند و من هم به خاطر نمره نتونستم حرفی برنم
و یا یک مورد دیگر این بود که یکی از دوستانم برنامه نویسی موبایل انجام داده بود و چون این برنامه تا به حال در ایران انجام نشده بود قصد داشت که آن را ثبت اختراع کنه و وقتی که به محل ثبت اختراع رجوع کرده بود بهش گفته بودند که اول سورس کدها را به ما بدهی و ما این کدها را بررسی کنیم و اگر مشکلی نداشت آن وقت اون را به اسن تو ثبت می کنیم ولی دوستم زرنگتر از این حرف ها و اومد با استاد راهنماش مشورت کرد تا اینکه اونها تونستند آشنایی تو اون اداره پیدا کنند که برنامه رو بدون اینکه سورس کد بدهند ثبت کنند ( اگر سورس کد را به یکی از این کارمندها که واقعا توی اون اداره کاره نبود می دادند و اون به با یک کم بررسی می تونست بفهمه که برنامه از چه قراره و بعدا می تونست خودش با یکی کم تغییرات اون برنامه رو به اسم خودش ثبت کنه)

۷-۴-۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ صبح
 اعتبار داده شده توسط : علوی(+1)
jafari_GIS آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 9
ارسال: #4
۷-۴-۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ صبح
ارسال پاسخ