اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عرف حقوق متخصص GIS ?
نویسنده پیام
jafari_GIS آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 9
ارسال: #1
عرف حقوق متخصص GIS ?
سلام
دوستانی که اطلاع دارن عرف حقوق متخصص GIS، برای کارهای برنامه نویسی وب و ارک آبجکتز و تحلیل های مکانی برای 45 ساعت کار در هفته در یک شرکت خصوصی چقدره؟ متشکر
۲۰-۳-۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mousavi آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 140
ارسال: #2
RE: عرف حقوق متخصص GIS ?
بدون بیمه و مزایا یا با بیمه ؟! 

سوالم یه کم شبیه .... Smile))

نظرات و پیشنهادات شما یاری رسان ما و دوستانتان خواهد بود

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ عصر، توسط mousavi.)
۲۰-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ عصر
jafari_GIS آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 9
ارسال: #3
هههم خب هر دو 
راستش می خوام برم مصاحبه از بیمه و مزایاش خبر ندارم
لطفا اگه می دونید جواب بدین متشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ عصر، توسط jafari_GIS.)
۲۰-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ عصر
علوی آفلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #4
عرف خاصی وجود نداره. عین خرید ماشین دست دوم میمونه تصویر: images/smilies/cool.gif تصویر: images/smilies/tongue.gif . اونا سعی میکنن قیمت پایین تر بگن شما هم طبعا قیمت بالاتر. هرچه توانایی هاتون بیشتر باشه و تجربه بیشتری داشته باشین خب طبعا میتونین قیمت های بالاتری بگین. اگر هم زیاد کار GIS نکردین خب باید با قیمت های پایین تر بسازین.

برای مثلا برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای GIS، الان یک برنامه نویس حرفه ای حداقل ساعتی 30 هزار تومن رو میگه. ضمن این که توی فضای حرفه ای GIS، خیلی وقت ها کل پروژه قیمت گذاری میشه. چون معمولا فردی که پروژه رو اجرا میکنه - مثلا برنامه نویسی ArcObjects اون رو انجام میده - که نمیره بشینه توی شرکت ساعت بزنه. میشینه توی خونه انجام میده و نهایتا پولش رو می گیره.
البته باز تاکید می کنم اگه زیاد تجربه ندارین، باز هم قیمت های پایین تر رو قبول کنید تا تجربه کافی رو بدست بیارید. بیمه هم خوبه، هرچند بدرد پیری می خوره. شرکت های خصوصی - برخلاف سازمان و نهادهای دولتی - بیشتر نگاه می کنن چه کارهایی تا حالا انجام دادین و چه کاری میتونید برای اون ها انجام بدین. داشتن سوابق بیمه ای زیاد براشون مهم نیست.

ضمنا بسیاری از شرکت ها تازه وارد فضای GIS شدن. چندان اطلاع دقیقی ندارن. خیلی وقت ها تصورشون اینه که برنامه نویس GIS هم یه برنامه نویس کامپیوتره دیگه. چیز خاصی که نیست. طول میکشه تا متوجه بشن پروژه های GIS به راحتی پروژه های کامپیوتر قابل انجام نیستند.
به هرحال بقیه دوستان هم تجربیاتشون رو بگن، برای شما مفیذتر خواهد بود.

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۰-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : mousavi(+1) ، jafari_GIS(+1)
sanjesh_88 آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 60
ارسال: #5
 من خودم تا قبل از عید توی یک شرکت خصوصی کار می کردم و کار اپراتوری می کردم  ولی برنامه نویس آرک آبجکت هم انجام می دادم حقوقی بین 5000 تا 6500 در ساعت می دادند
۲۰-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ عصر
javadadabi آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 38
ارسال: #6
نقل قول: من خودم تا قبل از عید توی یک شرکت خصوصی کار می کردم و کار اپراتوری می کردم  ولی برنامه نویس آرک آبجکت هم انجام می دادم حقوقی بین 5000 تا 6500 در ساعت می دادند
این مبلغی که می فرمایید  حتی به  اندازه کارمزد برنامه نویس های معمولی هم نمی رسه
الان یه برنامه نویس برای نرم افزار های حسابداری حداقل ساعتی 8 الی 10 هزار تومن میگیره
حالا برنامه نویس arcobjects ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۴-۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ عصر، توسط javadadabi.)
۱-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ صبح
MNaderi آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 48
ارسال: #7
نقل قول:
 من خودم تا قبل از عید توی یک شرکت خصوصی کار می کردم و کار اپراتوری می کردم  ولی برنامه نویس آرک آبجکت هم انجام می دادم حقوقی بین 5000 تا 6500 در ساعت می دادند

این مسئله به خودتون مربوطه اما فکر نمیکنین مفت کار میکردین 
از حقوق یک کارگر بنایی هم کمتر گرفتین 
به نظر من این کار اسم دیگری داره که به خاطر رعایت قوانین انجمن از ذکر اون خودداری می کنم 
یک اتوکد کار ساده خیلی بیشتر از این میگیره 
۱-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ صبح
علوی آفلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #8
بستگی به فرد و مسیری داره که اون برای آینده خودش ترسیم کرده.
به عنوان مثال، من اون اوایل - حمل بر خودستایی نشه !!! - ساعتی 2500 کار GIS میکردم که عمده اش هم برنامه نویسی و یا هدایت بچه هایی بود که توی Autocad Map دیتاها رو برای GIS آماده می کردند (GIS Ready). اما خوب شرکتی که کار می کردم رتبه 2 در GIS داشت. (اون زمان فقط یه شرکت دیگه وجود داشت با رتبه 1 در GIS و 2-3 تا شرکت با رتبه 3). توی یه همچین فضایی خوب ارزش داشت آدم ولو با حقوق پایین تر توی این شرکت کار کنه، هم به خاطر رزومه ای که به دست می آره و هم این که این شرکت میتونه پروژه هایی بگیره که خیلی های دیگه نمیتونند بگیرن و در نتیجه تجربه بیشتر و مفیدتر برای آدم.
به خاطر همین مسائل من 2 سال توی این شرکت ادامه دادم. البته مال خیلی وقت پیش بود. با این حال می بینم که ارزشش رو داشته.
یه تجربه خودم رو هم بگم: شرکت های بزرگ حقوق های کمتری میدن، اما منظم تر میدن. شرکت های کوچک حقوق های بیشتری میدن، اما معمولا با نظم کمتر و تاخیر بیشتر. دلیلش هم واضحه. شرکت های بزرگتر ساختار سازمانی منظم تری دارن، ازون طرف شرکت های کوچکتر حاضرن سود کمتری رو خودشون کسب کنند تا این که پروژه جمع بشه و رزومه ای باشه برای اون ها برای گرفتن پروژه های بعدی.

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۱-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mousavi آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 140
ارسال: #9
خواهش میکنم در انجمن احترام به یکدیگر رو فراموش نکنید . 

نظرات و پیشنهادات شما یاری رسان ما و دوستانتان خواهد بود

۱-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ عصر
sanjesh_88 آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 60
ارسال: #10
من تازه همین الان این پیام ها زو دیدم
من حقیقت رو گفتم  توی اون شرکتی که من کار می کردم و قصد دارم بعد از دفاع پایان نامه ام دوباره به اونجا بروم یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه عمران و آب بود و اتفاقا خیلی خوب حقوق می دادند و بیست و پنجم هر ماه حقوق توی حسابمان بود و به علاوه خدود 4 ماه هم بیمه اضافه تر برای کارمندانشون رد می کردند
حالا من نمی دونم که حقوق مدنظر شما چفدر است  و نمی دونم که آیا شما شاغل هستید یا نه،اگر نیسیتد لطفا بدون اطلاع، اظهار نظر نفرمایید اول برید چند ماه کار کنید بعدا این حرف ها را بزنید  اگر هستید لطفا میزان حقوقتون رو بفرمایید تا ما هم روشن شویم برای کسی مفت کار نکنیم ( در حد یک کارگر بنایی)
من می تونستم با ادبیات دیگر این پیام را بنویسم ولی در درجه اول به خاطر خودم و در درجه دوم به خاطر احترام به انجمن و اعضای اون و همچنین احترام به آقای مهندس علوی و مهندس موسوی این کار را نکردم
۲-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ صبح
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان