اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلد جدول اطلاعاتی
نویسنده پیام
fariba آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
فیلد جدول اطلاعاتی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز نقشه کد یک شهر را shp آن را به دست آوردم در جدول اطلاعاتی این نقشه هر فیلد دارای تعداد زیادی داده می باشد مثلا نزدیک به 20 هزار  نوع کاربری ذکرشده چگونه می توانم این داده ها را خلاصه و مرتب کنم که بتوانم یک فیلد دیگر به آن اضافه کنم با تشکر از دوستان و مدیر گروه   

۱۴-۵-۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
یوسفی آنلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 87
ارسال: #2
RE: فیلد جدول اطلاعاتی
سلام 
به نظر من توی یک نقشه کاربری اراضی بیست هزار نوع کاربری وجود نداره تعداد کاربریها نهایتا با کاربریهای پیشنهادی  حداکثر 50 تا میشه - هدف نهایی کارتون را بگید تا راهکار مورد نظر توسط اینجانب و یا سایر دوستان و اعضای سایت ارائه شود
۱۴-۵-۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ عصر
fariba آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #3
فیلد جدول اطلاعاتی
سلام آقای مهندس یوسفی ممنوع از جوابتون منظور من از فیلد اطلاعاتی این است که با توجه به پراکندگی عوارض در سطح شهر در داخل سلول هر فیلد اطلاعات توصیفی عوارض ذکر شده مثلا نوع کاربری یا نقاط ارتفاعی به همین خاطر گفتم 20هزار سلول وجود داردحالا من می خواستم بدانم چگونه می توان سلول فیلدها را خلاصه کرد مثلامن میخواهم قدمت بناها یا تعداد طبقات را لایه اطلاعاتی آن را ایجاد کنم و بر روی نقشه نمایش دهم که واضح مشخص باشد آیا باید 20 هزار سلول اطلاعاتی ایجاد کنم ؟ممنوع

۱۵-۵-۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ صبح
یوسفی آنلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 87
ارسال: #4
RE: فیلد جدول اطلاعاتی
سلام 
شما سه تا راهکار دارید :
1- راهکار اول لایه هایتان را در اتوکد بصورت جداگانه وارد محیط آرک مپ بکنید 
2 - با استفاده از select by attribute هر کدام از لایه ها را فرضا تعداد طبقات که در فیلد مربوطه وجود دارد را انتخاب کرده و سپس از آن خروجی shp فایل بگیرید برای تک تک آیتم ها بایستی این کار را بکنید
3- راهکار سوم نقشه یتان را بفرستید تا یک نگاهی بیاندازیم تا راهکار مناسبتر را با راهنمایی سایر دوستان ارائه بدیم
۱۵-۵-۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ صبح
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان