اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در دانلود openlayers
نویسنده پیام
a-sh آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 2
ارسال: #1
مشکل در دانلود openlayers
با سلام
ورژن
v3.0.0        openlayers
 رو از لینک
https://github.com/openlayers/ol3/releases/tag/v3.0.0
دانلود کردم. منتهی بعد از باز کردن فایلهای زیپ  پوشه هایی که جناب موسوی در تایپیک شروع کار با
openlayers
گفته بودند را پیدا نکردم.
حالا سوالی که دارم اینکه آیا من اشتباه دانلود کردم (که در این صورت لینک دانلود را معرفی کنید) و اگر هم که دانلود درست بوده لطفا راهنمایی بفرمایید

۲۷-۷-۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
علوی آفلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #2
RE: مشکل در دانلود openlayers
خب اون مطلب در مورد ورژن 2 این نرم افزار هست.
ورژن 3 تازه منتشر شده و طبعا تغییراتی اساسی هم داشته. 
در فضای نرم افزارهای اپن سورس، وقتی ورژن نرم افزار مثلا از 2.12 میره به 3.0.0 یعنی تغییرات اساسی در ساختار نرم افزار. اگه تغییرات کوچک باشه ورژن جدید رو مثلا میزارن 2.13 تغییر عدد اول در ورژن یعنی تغییرات مهم.
هر چند که دانش قبلی در مورد ورژن های قبلی نرم افزار هم مفیده، اما اگه تازه شروع کردین با همین ورژن جدید شروع کنید.

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۹-۷-۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
a-sh آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 2
ارسال: #3
RE: مشکل در دانلود openlayers
(۲۹-۷-۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ عصر)'علوی' نوشته شده توسط:  خب اون مطلب در مورد ورژن 2 این نرم افزار هست.
ورژن 3 تازه منتشر شده و طبعا تغییراتی اساسی هم داشته. 
در فضای نرم افزارهای اپن سورس، وقتی ورژن نرم افزار مثلا از 2.12 میره به 3.0.0 یعنی تغییرات اساسی در ساختار نرم افزار. اگه تغییرات کوچک باشه ورژن جدید رو مثلا میزارن 2.13 تغییر عدد اول در ورژن یعنی تغییرات مهم.
هر چند که دانش قبلی در مورد ورژن های قبلی نرم افزار هم مفیده، اما اگه تازه شروع کردین با همین ورژن جدید شروع کنید.

سلام جناب مهندس علوی
ممنون از پاسخگویی تان
راستش من تازه با این کتابخانه آشنا شدم و هیچ شناخت قبلی در مورد این مجموعه ندارم.
به همین خاطر هم نحوه استفاده از این کتابخانه رو هم نمیدونم . تنها منبع در دسترس همون تایپیک مهندس موسوی بود
آیا کسی هست با این ورژن  کار کرده باشه، منو راهنمایی کنه

۲۹-۷-۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان