اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب ArcGIs10.1
نویسنده پیام
samira 1385 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
مشکل در نصب ArcGIs10.1
دوستان سلام
من تازه ویندوزم رو عوض کردم، الان متأسفانه نمی تونم روش ArcGIS10.1 رو نصب کنم و  این پیامو میده:
you are not licensed for ArcGIs for desktop Advanced
درصورتی که قبلا چندین بار روی سیستمم نصبش کردم....
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه.... به شدت     به جی آی اس نیاز دارم  این روزا...

۳-۵-۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
sanjesh_88 آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 60
ارسال: #2
RE: مشکل در نصب ArcGIs10.1
من هم دیشب arcgis 10.2.1   نصب می کردم با چنین پیغام هایی مواجه شدم مشکل در licence است
فکر کنم شما باید از طریق منو start به قسمت admiistrator بروید و در قسمت licene manager باید عبارت localhist یا 27000 @localhist یا اسم کامپیوتر خودتون را بنویسید سپس بر روی change کلک کنید بستگی به نامی دارد که در قسمت service مربوط به crack گذاشته اید )
انشالله مشکل حل شود

۳-۵-۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ عصر
 اعتبار داده شده توسط : ladan(+1) ، samira 1385(+1)
fazel6021 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 2
ارسال: #3
1.پوشه CRACK  را در مسیر درایو C   کپی کنید. 2.فایل SERVIC.TXT  را با NOTPAD  باز کنید. 3.در سطر اول به جای HOST NAME   نام کامپیوتر خود را وارد کنید  )نام کامپیوتر را میتوانید از طریق کلیک راست بر روی MY COMPUTER  ببینید) 4.از داخل پوشه نرم افزار فایل اجرایی ESRI.EXE  را اجرا کنید. 5.در پنجره ای که باز میشود در قسمت ARC GIS DESKTOP  بر روی SETUP  کلیک کرده تا برنامه نصب شود.پس از پایان نصب FINISH  و اگر پنجره ای باز شد CANCEL  را بزنید. 6.در همین پنجره در قسمت ARC GIS LICENCE MANAGER  گزینه SETUP  را کلیک کنید تا نصب شود. در پایان اگر پنجره ای باز شد CANCEL   را بزنید. 7.فایل AFCORE.DLL را از داخل پوشه CRACK  کپی ودر مسیر زیر PASTE   کنید C: PROGRAM FILE ►  ARC GIS  ►  DESKTOP  ►  BIN 8.فایل SERVICE.TXT  را از داخل پوشه CRACK   کپی و در مسیر زیر PASTE  کنید. C:PROGRAM FILE  ►  ARC GIS  ►  LICENCE 10  ►  BIN 9.در همین پنجره LSADMIN  را کلیک کنید تا پنجره باز شود. 10.در قسمت START/STOP/LICE…  ابتدا STOP   سپس START  و بعد از آن REREAD LICENCE  را کلیک کنید.OK  و از پنجره خارج شوید. 11.از طریق START  ►  PROGRAM ►  ARC GIS  ►  ARC GIS ADMINISTRATOR  گزینه ARC INFO  را انتخاب و OK  کنید تا پنجره بسته شود. 12.در پنجره ARC GIS ADMINISTRATOR  در قسمت DESKTOP  دکمه CHANGE را کلیک و عبارت LOCALHOST  را وارد کنید. 13.در همین پنجره بر روی AVAILBILITY  رفته و دکمه APPLY   و OK  را کلیک کنید. 14.کامپیوتر را REASTART  کنید. پس از طی این مراحل با دقت و به صورت منظم نرم افزار با موفقیت نصب خواهد شد.

۴-۵-۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ صبح
 اعتبار داده شده توسط : علوی(+1) ، samira 1385(+1)
samira 1385 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #4
ممنونم از راهنمایی تون... مرسی

۴-۵-۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان