اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب ArcSDE 10.2.2
نویسنده پیام
Arezoo آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 3
ارسال: #1
مشکل در نصب ArcSDE 10.2.2
 من برای نصب ArcSDE 10.2.2 روی بعضی از سیستم ها مشکل دارم و اررور زیر را میده. جستجو کردم این اررور بیشتر مربوط 32 بیت بودن ویندوزه ولی باید بگم که روی ویندوز xp سرویس پک 3 یا ویندوز سون 32 بیتی قبلا نصب کردم مشکلی نداشته حالا نمیدونم چرا روی یه سیستم که اونم ویندوزش سون 32 بیته این اررور رو میده!
[تصویر:  yu7h_1.jpg]

الان که خوب فکرمیکنم میبینم شاید اصلا روی اون سیستم XP و سون، ArcSDE نصب نکردم و بصورت Direct کانکشن زدم به ژئودیتابیس سرور که تحت sde هستش. به هر حال الان دوتا سیستم سون 32 بیتی هست که موقع ایجاد Direct Connection اررور میده و موقع نصب ArcSDE هم اررور بالا رو میده! تصویر: images/smilies/huh.gif
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۱۲-۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ عصر، توسط Arezoo.)
۱۳-۱۲-۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Arezoo آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 3
ارسال: #2
RE: مشکل در نصب ArcSDE 10.2.2
 کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟؟!!
۱۶-۱۲-۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
علوی آنلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #3
RE: مشکل در نصب ArcSDE 10.2.2
زیاد ArcSDE استفاده نمی کنم اما الان که یه سرچ زدم توی نیازمندی های اون تصریح شده که سیستم عامل باید 64 بیت باشه.
حالا این که همین ورژن قبلا روی سیستم عامل 32 بیتی جواب داده، این جای تعجب داره. نه ارور بالا .

اگه نمی خواید سیستم عاملتون رو عوض می کنید میتونید از مثلا VMWare استفاده کنید برای نصب یک سیستم عامل جدید درون سیستم فعلی.

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۲-۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ عصر، توسط علوی.)
۱۶-۱۲-۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان