اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب agent analyst
نویسنده پیام
mostafa_gis آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
مشکل در نصب agent analyst
سلام وقت بخیر دوستان
من agent analyst  رو نصب کردم ولی وقتی تو محیط gis میخوام باهاش کار کنم باز نمیشه.و این پنجره باز میشه.
در ضمن ورژن arcgis 10.2.2نصب هست رو ی سیستم.ممنون میشم کمکم کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۲۱-۹-۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mousavi آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 140
ارسال: #2
RE: مشکل در نصب agent analyst

Integrating with ArcGIS
 These are instructions for installing the Repast Tools Arc Toolbox. This adds an extra level of integration with ArcGIS such that you can use RepastPy from within ArcMap. It is NOT necessary for the normal operation of RepastPy.Note that when RepastPy is used from within ArcMap it is called Agent Analyst and its load and save behavior function more consistently with Arc analyst type tools.To install the Repast Tools Arc Toolbox:
  1. Create an AGENT_ANALYST environment variable. To do this on windows 2000: start->settings->control panel->System->Advanced-> Environment Variables->User Variables->New. The variable name should be AGENT_ANALYST (note the upper case) and the value should be wherever you installed RepastPy (e.g. C:\Program Files\repastpy) 
  2. Run the registerAgent_Analyst.bat batch file. This file is in the directory where you installed RepastPy. 
  3. Start ArcMap. 
  4. Load your map(s). 
  5. Add the repast toolbox. 
  6. Save to a mxd file. 
  7. Close ArcMap. 
  8. Double click on the mxd file to start arc map and load the file.Currently, the repast toolbox only seems to work if you start ArcMap from an .mxd file, and that's the reason for the somewhat convoluted steps 3 - 8. 
  9. At this point you can create new Agent Analyst models by right clicking on the Repast Tools toolbox -> New -> Agent Analyst Tool. 
  10. When you create a Tool, Agent Analyst will appear and a corresponding model will be created within Agent Analyst. You can then code your model as normal. 
  11. If you right click on your Tool (that is your agent analyst model) from within ArcMap, and choose Edit, you can then edit the saved model. 
  12. If you right click on your Tool (that is your agent analyst model) from within ArcMap, and choose Open, this will run the model. You are given the opportunity to set the parameters for that model. These parameters correspond to fields in the model that you have marked as "parameters."

نظرات و پیشنهادات شما یاری رسان ما و دوستانتان خواهد بود

۲۲-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ عصر
mostafa_gis آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #3
ممنون بابت پاسخ داده شده. بله درسته این رو تو فایل read me نرم افزار خوندم ولی تو مرحله که میگه روی batch file دابل کلیک کن دیگه نمیدونم یعنی چی و با چی بازش کنم اصلا!!! یعنی این دارم فایل هایی مثه این ولی دقیقا registerAgent_Analyst.bat رو ندارم. یهنی اصلا تو پوشه نصب چیزی نیست که بشه اصلا run کرد!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۲۲-۹-۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ عصر
mousavi آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 140
ارسال: #4
دوست عزیز  این نسخه قدیمی هست و یه جورایی read me با فایلا نمیخونه . یکی از مشکلات اینه که با ArcGIS 10.0 سازگار هست و برای نسخه های بالاتر یه کم مشکلات دارید که در پرس و پاسخ زیر بهش اشاره شده

http://gis.stackexchange.com/questions/5...rcgis-10-1

نظرات و پیشنهادات شما یاری رسان ما و دوستانتان خواهد بود

۲۲-۹-۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ عصر
 اعتبار داده شده توسط : علوی(+1)
mostafa_gis آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #5
بله درسته ممنون...مجبورم ورژن 10 رو نصب کنم!
۲۳-۹-۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ صبح
m_aghajani آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #6
سلام من تو ورژن 10.2 نصب کردم و مدل تغییرات کاربری رو نوشتم. البته کاربری شهری با زبان پایتون.
مشکلی بود بفرمایید.

۴-۱۲-۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ عصر
mostafa_gis آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #7
سلام خیلی ممنون میشم اگه بگید چجوری نصبش کردید رو 10.2

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۱۲-۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ عصر، توسط mostafa_gis.)
۶-۱۲-۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان