اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناسازگاری نصب هم زمان دو برنامه اتوکد و arcgis و خطای برنامه اتوکد
نویسنده پیام
mohandes mehdi آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
ناسازگاری نصب هم زمان دو برنامه اتوکد و arcgis و خطای برنامه اتوکد
با سلام.
من بعد از اینکه نرم افزار arcgis 10.2 را نصب کردم موقعی که برنامه autocad civil3d را باز میکنم ، بعد از مدتی اتوکد خطا میده و بسته میشه. تا جایی که خاطرم هست قبلا و با نسخه های قبلی آرک جی آی اس هم همین مشکل را داشتم.
ظاهرا یک ناسازگاری بین اتوکد و arcgis هست. البته arcgis بدون مشکل کار میکنه ولی برنامه اتوکد بعد از یکی دو دقیقه و مخصوصا وقتی که فایل تازه ایجاد میکنم و مثلا یک دقیقه بعد از کار کردن با آن ناگهان برنامه اتوکد خطا میده و بسته میشه.

قبلا از راهنمایی دوستان تشکر میکنم.

۲۲-۴-۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
علوی آنلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #2
RE: ناسازگاری نصب هم زمان دو برنامه اتوکد و arcgis و خطای برنامه اتوکد
مسئله اینه که اتوکد و آرک جی آی اس از یک لایسنس منیجر برای بحث لایسنس استفاده می کنند.
طبق گقته ESRI در این لینک ظاهرا مشکل از 32 بیت و 64 بیت بودن لایسنس منیجر هاست . یک راه حل هم براش داده. ببین برای شما جواب میده.

چند وقت قبل که Civil 3d 2013 رو برای کاری نصب کرده بودم مشکلی باهاش نداشتم. در حالی که ArcGIS 10 هم نصب بود.

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۲-۴-۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mohandes mehdi آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #3
با تشکر از جناب علوی.
من هم فکر میکنم همون مشکل لایسنس منیجر باشه. البته در اون صفحه که شما فرمودید گفته لایسنس منیجر 32بیتی رو برای اتودسک دانلود کنید و نصب کنید که متاسفانه لینکی که داده برای دانلود برای کشور عزیز ما ایران قابل دسترس نیس!:
Location Error - Download RequestDownload Not AvailableThis download is not available in some countries.    
۲۲-۴-۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ عصر
mohandes mehdi آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #4
با سلام.
من با فیییلتر شکن لایسنس منیجر 32 بیتی رو از اتودسک دانلود کردم و نصب کردم. ولی مشکل اینه که بعد از نصبش همانند مراحل نصب لایسنس منیجر arcgis باید lmtools (همین 32 بیتی که نصب کردم) رو اجرا کنیم.
اگر خاطر دوستان باشد باید مسیر سه فایل را برای این برنامه مشخص کنیم. فایل lmgrd.exe و فایل لایسنس ( که معمولا پسوند lic.* داره) و فایل log
مشکل اینه که من از کجا باید فایل لایسن دیتا یا همون فایل دومی رو برای اتوکد پیدا کنم!!!!!

حدس میزنم بسیاری از کاربران و دوستان این سایت حتما با هر دونرم افزار جی ای اس و اتوکد کار میکنن. تعجب میکنم کسی مشکل من رو نداره!!!!!!
۲۲-۴-۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان