اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه رتبه بندی آبراهه ها در arc hydro
نویسنده پیام
mehdi-z آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
نحوه رتبه بندی آبراهه ها در arc hydro
با سلام.من برای پایان نامم از نرم افزار arc hydro یک شبکه زهکشی بدست آورم که دارای 13000آبراهه است الان میخوام این آبراهه هارورتبه بندی کنم،ولی دستی خیلی زیاد طول میکشه .میشه اگه راه ساده تر و آسونتری در همین نرم افزار یا نرم افزار دیگه هست بهم معرفی کنین.با تشکر فراوان

۳-۴-۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mousavi آفلاین
مدیر انجمن

اعتبار: 140
ارسال: #2
RE: نحوه رتبه بندی آبراهه ها در arc hydro
سلام  با استفاده از ابزار های Hydrology در spatial analyst میتونید کارهای معمول Hydrology از جمله رتبه بندی رو انجام بدید .برای استفاده از این ابزار ها و رتبه بندیArctoolbox => spatial analyst toos=>Hydrology=>stream order میتونید روش استراهلر یا شرور رو انجام بدید . 

سلام  با استفاده از ابزار های Hydrology در spatial analyst میتونید کارهای معمول Hydrology از جمله رتبه بندی رو انجام بدید .برای استفاده از این ابزار ها و رتبه بندیArctoolbox => spatial analyst toos=>Hydrology=>stream order میتونید روش استراهلر یا شرو رو انجام بدید . 

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نظرات و پیشنهادات شما یاری رسان ما و دوستانتان خواهد بود

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۴-۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ عصر، توسط mousavi.)
۳-۴-۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ عصر
mehdi-z آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #3
RE: نحوه رتبه بندی آبراهه ها در arc hydro
با تشکر از راهنمایی شما.با این رتبه بندی که فرمودین  چون ورودیش شبکه زهکشی رستری هست فقط تعداد آبراهه ها رو در هر رتبه میده ولی من میخام طول آبراهه هارو هم داشته باشم.اگه راهی هست ورودیش شبکه آبراهه وکتور مثلDrainageLine باشه زحمت بکشین بگین.با تشکر فراوان بابت وقتی که گذاشتین
۳-۴-۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان