اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار کنترل و ارزشیابی پایگاه داده های مکانی طرح هادی روستایی
نویسنده پیام
arash doustar آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
نرم افزار کنترل و ارزشیابی پایگاه داده های مکانی طرح هادی روستایی
 با سلام.
دوستان کسی از شما آخرین ورژن نرم افزار کنترل طرح های هادی رو داره؟ یا کسی به عنوان عامل 4 با این نرم افزار کار کرده؟ کسی میدونه وقتی روستا رو تو نرم افزار وارد میکنیم خودمون باید زون روستای مورد نظر رو انتخاب کنیم یا نرم افزار خودش انتخاب میکنه؟ چون رو نرم افزار خودکار بالا که میاد روی 39N تنظیم شده! وقتی من دستی زون رو انتخاب می کنم مشکلی نیست ولی چون خودش رو 39 میمونه اگه تنظیم نکنم ایراد تطبیق موقعیت میده! و ما سر این مساله با عامل 4 مشکل داریم!!! من فکر کردم شاید ورژن نرم افزار من مشکل داره و نرم افزار جدید خودش زون رو مشخص میکنه!!!
دوستان اگر کسی اطلاعی داره خواهشا کمک کنین! 
۲۴-۶-۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
behdad آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 30
ارسال: #2
RE: نرم افزار کنترل و ارزشیابی پایگاه داده های مکانی طرح هادی روستایی
سلام
بنده عامل 4 سیستان و بلوچستان هستم و قبلا یک دوره عامل 4 اذربایجان شرقی. بله من اخرین ورژن این نرم افزار رو دارم ولی حجمش 50 مگه امکان اپلود داخل انجمن نیست. بله باید مختصات روستا و 4 نقطه به عنوان base که داخل محدوده هستش به نرم افزار معرفی کنید
۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ عصر
 اعتبار داده شده توسط : ادمین(+1)
arash doustar آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #3
سلام. ممنون خوشبختانه نرم افزار رو پیدا کردم. فقط نکته ای که هست فقط  1 نقطه داخل محدوده میشه داد جای 4 نقطه پیدا نکردم! و وقتی مختصات رو 38 انتخاب میکنم بعد ارزیابی هیچ اشکالی نمیاره! این یعنی مشکلی نداره و کامل هست؟
و الان خواستم توپولوژی ایجاد کنم اما ارور over lap و gap داد و وقتی گزینه نمایش خطا روی نقشه رو زدم عدم امکان نمایش نقشه داد! این یعنی مشکلی داره کار درسته؟ و الان که کل کار در اومده این اشکالات رو چطوری میشه به راحت ترین روش حل کرد!!
شرمنده سرتون رو درد آوردم و ممنون.
۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ عصر
nima_1872 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 1
ارسال: #4
سلام
شجاع پور هستم عامل4 خراسان رضوی و هرمزگان.در خصوص زون شما باید زون رو به صورت دستی وارد کنید. مختصات هم فقط x و y یک نقطه داخل محدوده روستا لازمه.
در خصوص توپولوژی اگه نرم افزار خطا گرفت میتونید نقشه تونو تو arc map توپولوژی بگیرید و خطاهاشو رفع کنید.
۱۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ عصر
 اعتبار داده شده توسط : ادمین(+1)
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان