اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وب جی آی اس سرور
نویسنده پیام
mana1367 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
وب جی آی اس سرور
با عرض سلام و وقت بخیر.
چند تا سوال داشتم
1- من gis server 10.3.1 رو نصب کردم.و یه سرویس توی arcmap درست کردم.gis server سرویسمو میاره. ولی وقتی روی view میزنم تا نقشه ها رو ببینم صفحه خالی برام باز میشه.ولی اگه به نت وصل شم و فیلتر شکن رو هم باز کنم اونوقت نقشه ها رو میتونم ببینم.آیا امکانپذیر نیس که بدون نت و فیلترشکن بتونم نقشه هامو توی سرویس ببینم؟
2- آیا واس استفاده از arc gis api for javascript باید با نسخه arc gis server هماهنگ باشه؟من الان دارم نسخهarcgis api39 رو استفاده میکنم.آیا این نسخه واس gis server10.3.1 قابل استفاده است؟
3- برای استفاده از api javascript صرفا کپی کردن فولدرش توی wwwroot کافیه؟ آخه من یه مقاله خوندم که نوشته بود واس استفاده از api javascript یکم تنظیمات رو توی فایلهاش مثل فایلهای js و css اعمال باید کرد.مقاله رو ضمیمه کردم
4- آیا نصب   arc gis adaptor iis الزامیه؟ یعنی میشه بدون عوض کردن پورت با همون پورت 8060 به کارهامون برسیم و نیاز به نصب آداپتور نباشه؟
5- نسخه آداپتور باید همون نسخه gis server باشه؟
بی نهایت ممنون میشم اگر بتونم پاسخ سوالاتم رو از شما دوستان عزیز و دلسوز و آینده ساز بگیرم.
موفق و سربلند باشید.

دوستان من نسخه arc gis server 10.3.1 به همراه نحوه کرک بوسیله کیجن رو دارم.اگر مایل هستید میتونم براتون ایمیل کنم.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  gis server for javascript.pdf (اندازه: 631.05 KB / تعداد دفعات دریافت: 28)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۵-۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ عصر، توسط mana1367.)
۲۸-۵-۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
nava81 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 4
ارسال: #2
RE: وب جی آی اس سرور
با سلام,
این آرک جی ای اس سرور 10.3.1 رو ازش لینک دانلودی دارید بذارید اینجا ؟
ممنون

۳۰-۵-۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ صبح
mana1367 آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #3
دوستان من میخام arc gis api for javascript نسخه 3.17 رو نصب کنم.فقط سایت esri  اینو داره.واس دانلودش هم باید اکانت داشته باشم.اکانت ساختم.ولی وارد نمیشه.خطای بلاک شدن اکانتمو میده.
از دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
۳۰-۵-۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ عصر
علوی آنلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #4
لینک دانلود ورژن جدید ArcGIS Javascript API
arcgis_js_v40_api.zip

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲-۶-۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mana1367 آفلاین
کاربر عادی
*

ارسال: #5
مهندس علوی بزرگوار بی نهایت سپاسگزارم از لینک های مفیدتون.هم چنین از اینکه سوالاتمو با صبر فراوان پاسخگو هستید بی نهایت سپاسگزارم.
موفق باشید.
۴-۶-۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان