اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد
نویسنده پیام
ayob_f آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 5
ارسال: #1
پیشنهاد
سلام
می خواستم بگم اگه میشه محدودیت حجمی گذاشتن فایل ها رو بردارین  فکر کنم الان حدود 4 مگه . واقعیتش همیشه آدم حوصله نمی کنه دو ساعت با فایلت ور بری تا حجمشو کم کنی . فکر کنم اگه این مسئله رو حل کنین بد نمیشه .
ممنون
۹-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : ادمین(+1)
ادمین آنلاین
مدیرکل

اعتبار: 22
ارسال: #2
RE: پیشنهاد
(۹-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ عصر)'ayob_f' نوشته شده توسط:  سلام
می خواستم بگم اگه میشه محدودیت حجمی گذاشتن فایل ها رو بردارین  فکر کنم الان حدود 4 مگه . واقعیتش همیشه آدم حوصله نمی کنه دو ساعت با فایلت ور بری تا حجمشو کم کنی . فکر کنم اگه این مسئله رو حل کنین بد نمیشه .
ممنون

با تشکر از پیشنهاد شما
محدودیت حجمی برای فایل های zip و Rar ده مگ می باشد. فایل های بزرگتر را می توانید با winRar به پارت های ده مگی یا کوچکتر تقسیم کنید و سپس پارت ها را آپلود کنید.
ضمن این که اگر از گزینه Store در Winrar استفاده کنید هیچ کاهش حجمی انجام نخواهد شد و صرفا از روی فایل شما فایل های Rar ساخته خواهد شد. مثلا در مورد یک فایل 25 مگی این کار فقط 1 ثانیه زمان خواهد برد.
محدودیت حجم فایده هایی نیز دارد. به طور مثال فرض کنید کاربری هستید که دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارید یا این که فایلی حجیم را دانلود می کنید و بعد می بینید که به درستی دانلود نشده است. در اینجاست که متوجه می شوید اگر فایل به چند قسمت کوچکتر تقسیم شده و آپلود شده بود، می توانستید فقط آن قسمت معیوب را مجدد دانلود کنید و نه کل فایل ها. از طرف دیگر، فرد آپلود کننده نیز اگر با مشکلی در آپلود فایل مواجه شود ، مجبور نخواهد بود حجم زیادی را مجدد آپلود کند.
با این توصیفات، محدودیت 10 مگی معقول به نظر می رسد.
محدودیت فایل های ورد 1 مگ و فایل های pdf دو مگ می باشد که برای فایل های با حجم بالاتر از فرآیند گفته شده در بالا می توانید استفاده کنید.

موفق باشید.
۹-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان