اعلانات انجمن

نظرسنجی: آیا امکان استفاده از VBA در کرک ورژن ArcGIS 10.2 است؟
بلی؛ چگونه؟
نخیر
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربرد VBA
نویسنده پیام
khushfitrat آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
کاربرد VBA
سلام دوستان!

من با استفاده از روش کرک 10.2 نرم افزار ArcGIS 10.2 را نصب کردم و بدون کدام مشکل نصب شد اما پس از نصب به دو مشکل برخوردم:
1- پس از هر بار روشن کردن کامپیوتر باید که License Sever Administrator را باید Start کنم.
2- کدهای VBA در این ورژن کار نمیکند ( بعضی از پروژه هایم را با استفاده از کدهای VBA انجام میدهم ) زمانیکه فایل .mxd را میخواهم باز کنم این پیام را نشان میدهد.        Warning: VBA Code Detected
This document may contain VBA code but you don't have a VBA licenseبا وجود اینکه در قسمت ArcGIS Administrative, Availability بیانگر آن است که license VBA را دارم.

البته جستجوی که در سایت ESRI داشتم لینک زیرین را پیدا کردم، اینکه فایل VBACompatibility را باید نصب کنم اما متاسفانه باز هم همان مشکل را دارم.
http://resources.arcgis.com/en/help/inst...0012000000

پیشاپیش سپاسگزارم از دوستانی که در این رابطه مرا یاری نماید.

خوش فطرت

۲۶-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
علوی آفلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #2
RE: کاربرد VBA
(۲۶-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ عصر)'khushfitrat' نوشته شده توسط:  سلام دوستان!

من با استفاده از روش کرک 10.2 نرم افزار ArcGIS 10.2 را نصب کردم و بدون کدام مشکل نصب شد اما پس از نصب به دو مشکل برخوردم:
1- پس از هر بار روشن کردن کامپیوتر باید که License Sever Administrator را باید Start کنم.
2- کدهای VBA در این ورژن کار نمیکند ( بعضی از پروژه هایم را با استفاده از کدهای VBA انجام میدهم ) زمانیکه فایل .mxd را میخواهم باز کنم این پیام را نشان میدهد.        Warning: VBA Code Detected
This document may contain VBA code but you don't have a VBA licenseبا وجود اینکه در قسمت ArcGIS Administrative, Availability بیانگر آن است که license VBA را دارم.

البته جستجوی که در سایت ESRI داشتم لینک زیرین را پیدا کردم، اینکه فایل VBACompatibility را باید نصب کنم اما متاسفانه باز هم همان مشکل را دارم.
http://resources.arcgis.com/en/help/inst...0012000000

پیشاپیش سپاسگزارم از دوستانی که در این رابطه مرا یاری نماید.

خوش فطرت

1- در قسمت Services ویندوز سرویس مربوطه رو بذارید روی Automatic. اگه بدین شیوه هم حل نشد و همچنان مجبور بودید با هر بار ری استارت ویندوز سرویس رو دستی استارت کنید، نصب مجدد ArcGIS  تنها گزینه ای هست که به ذهن من میرسه.
2- طبعا VBA رو نصب کردید؟ از ورژن 10 به بعد VBA جدا از ArcGIS برای خودش نصب داره. در این صورت، بهتره یه بار ادیتور اون رو باز کنید و یک کد معمولی رو توش اجرا کنید ببینید جواب میگیرید. 

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۷-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان