اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GEOSERVER - authentication configuration
نویسنده پیام
Mary آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
GEOSERVER - authentication configuration
سلام دوستان
ممنون میشم اگر کسی در مورد تنظیمات authentication در Geoserver توضیحاتی به من بده
در واقع نیاز دارم بدونم چطور میشه چند کاربر مختلف با سطح دسترسی های متفاوت برای دسترسی به داده های موجود در سرور ایجاد کرد

پیشاپیش سپاس ار همکاری شما

با احترام

سحرخیز
۲۴-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
علوی آنلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #2
RE: GEOSERVER - authentication configuration
(۲۴-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ عصر)Mary نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون میشم اگر کسی در مورد تنظیمات authentication در Geoserver توضیحاتی به من بده
در واقع نیاز دارم بدونم چطور میشه چند کاربر مختلف با سطح دسترسی های متفاوت برای دسترسی به داده های موجود در سرور ایجاد کرد

پیشاپیش سپاس ار همکاری شما

با احترام

سحرخیز

به شخصه زیاد با GeoServer کار نکردم و بیشتر روی MapServer تخصص دارم.اما عین همین سوال در این لینک سوال شده که همانطور که انتظار می ره دو راه حل کلی داره:
  1. فرآیند اعتبارسنجی درون خود GeoServer. مثلا بخش Layer Security رو در این لینک که از مستندات GeoServer هست ببینید. طبیعتا یه سری کاربر و پسورد درست می کنید، یه سری گروه ایجاد می کنید و گروه ها را به هر لایه یا گروهی از لایه ها تخصیص می دید.
  2. فرآیند اعتبارسنجی بیرون GeoServer. برای این کار کتابخانه های متعددی توی فضای اینترنت هست که مهندسین نرم افزار بیشتر سررشته دارند.

GeoPrsma هم اسم جدیدی بود که من توی لینک بالا دیدم. بریم ببینیم چی داره؟

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۵-۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ عصر، توسط علوی.)
۲۴-۵-۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : mousavi(+1)
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان