اعلانات انجمن

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
add كرد commandهايي كه در developer نيامده
نویسنده پیام
seapca2 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 19
ارسال: #1
add كرد commandهايي كه در developer نيامده
دوستان سلام
من در خصوص addكردن ان دسته از command هاي موجود در categoryهاكه در developer نيامده روش غير از كد نويسي چيست؟فرضا دستور printيا Open Attribute Tabledيا Select By Attrib ,ويا يكسري از Extentionها ازقبيلUtility Network Analise
با تشكر

۲۳-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
am2222 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 4
ارسال: #2
RE: add كرد commandهايي كه در developer نيامده
فک کنم این ابزار های شما همونهایی هست که توی تولباکس هست؟میتونید با استفاده از geopreosessor اونها رو اجرا کنید
۲۳-۴-۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ عصر
 اعتبار داده شده توسط : علوی(+1)
علوی آنلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #3
(۲۳-۴-۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ عصر)'am2222' نوشته شده توسط:  فک کنم این ابزار های شما همونهایی هست که توی تولباکس هست؟میتونید با استفاده از geopreosessor اونها رو اجرا کنید

دقیقا.
خیلی از عملیات های تحلیلی ArcGIS یا معمولا اصا اون ها یا معادل اون ها در ابزارهای آرک تولباکس وجود داره. ابزارهای موجود در آرک تولباکس رو هم -چه در محیط برنامه نویسی ArcObjects و چه محیط برنامه نویسی Arc Engine - می تونید از طریق شی Geoprocessor اجرا کنید. نمونه هاش هم توی راهنمای آرک آبجکتس هست.

بعضی موارد هم هست - مثل همین پرینت- که باید واسشون کد ریز بنویسید (اصطلاحا کد fine-grained ، در مقابل کدنویسی coarse-grained هست که به استفاده از ابزارهای ژئوپروسسینگ گفته میشه ).  به بیان دیگه باید مستقیما با اینترفیس ها و کلاس های آرک آبجکت کار کنید. برای پرینت هم چند تا سمپل هست توی پوشه Samples. 

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۴-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : am2222(+1) ، jafari_GIS(+1)
am2222 آفلاین
کاربر عادی
*

اعتبار: 4
ارسال: #4
البته من اینجا یه مشکلی دارم..منظور از پرینت همون پرینت عادی خودمونه؟اگه اون باشه به نظرم که خیلی راحتره از ارک ابجکت استفاده نشه..اینطور نیست؟تصویر: images/smilies/huh.gif
۲۵-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ عصر
علوی آنلاین
ناظر انجمن

اعتبار: 246
ارسال: #5
(۲۵-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ عصر)'am2222' نوشته شده توسط:  البته من اینجا یه مشکلی دارم..منظور از پرینت همون پرینت عادی خودمونه؟اگه اون باشه به نظرم که خیلی راحتره از ارک ابجکت استفاده نشه..اینطور نیست؟تصویر: images/smilies/huh.gif

اگر منظورتون اینه که از امکانات پرینت ویژوال استودیو استفاده بشه ... خب شاید بشه.
اما برای مسائلی مثل print preview مجبورید حتما با اینترفیس های آرک آبجکت کار کنید. 

دو اصل اساسی انجمن:
1- احترام به یکدیگر
2- درصورت نقل مطلب، ذکر منبع و لینک به اصل مطلب

برای تقدیر و تشکر از دکمه [تصویر:  postbit_reputation.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
۲۵-۴-۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : am2222(+1)
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان