انجمن تخصصی جی.آی.اس (GIS)

نسخه‌ی کامل: مشکلات رایج در کار با انجمن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
با سلام چگونه می توانم  ((استفاده از DEM در استخراج پارامتر های هیدرولوژی ))رو انجام بدم ؟منتظرپاسخ شما عزیزان هستم ؟
با استفاده از اکستنشن آرک هیدرو یا  با استفاده از تولباکس Hydrology خود ARCGIS می توانید این کار را نجام دهید
این سوال رو قبلا در بخش های دیگری خود من جواب داده بودم اگر در  همین انجمن جستجو کنید می توانید جواب کاملتون را پیدا کنید
این سوال چه ربطی به مشکلات رایج در انجمن داشت؟

در همین بخش مرتبط با انجمن موضوعی هست به نام "نحوه کار با انجمن". این موضوع رو ببینید. متوجه میشد  چه طور می تونید سوالاتتون رو در انجمن مطرح کنید.
با سلام
من چگونه می توانم فایلی را اپلود کنم (یعنی، مثلا: فایل پاورپوینتی را در یک انجمن بگذارم)؟
با سلام
من به تازگی عضو انجمن شدم  ولی هر بار که وارد میشم با این پیغام روبرو میشم.شما نام کاربری یا گذرواژه‌ نامعتبری وارد کرده‌اید. شما 9 مرتبه دیگر می‌توانید برای ورود به حساب کاربری تلاش کنید.
فکرکنم الان بار ششم وارد شدم. در صورتی نام کاربری هم درست وارد کردم.مشکل چیه؟!

سلام
شما که الان وارد انجمن شدین، فکر نکنم مشکلی باشه.

سلام نحوه ارسال سوال برای یه بخش تخصصی انجمن به چه صورت می باشد

چطور می تونم در پاسخ سوال یکی از اعضا فایلی رو برای آن ارسال کنم؟
مثلا در همین صفحه
در همین بخش مرتبط با انجمن موضوعی هست به نام "نحوه کار با انجمن". این موضوع رو ببینید. متوجه میشد  چه طور می تونید سوالاتتون رو در انجمن مطرح کنید.
سلام و خسته نباشید
ببخشید من هر کاری میکنم نمیتونم فایل پیوست در پاسخ به سوالم رو دانلود کنم من رو به عنوان عضو نمی شناسه باید چکار کنم ؟؟save as رو هم امتحان کردم؟؟فایل برا من خیلی مهمه
کش مرورگرتون رو خالی کردید؟
راه حل های ارئه شده در پست اول این تاپیک رو امتحان کردید؟ لینک
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع